Teklif Al
Hemen Bize Ulaş!

08503055090

Teklif Al

Sağlık Sigortası

Araç Sigortası

Konut Sigortası

Kurumsal Sigortalar

Diğer Sigortalar

Sigorta Birimi

“Her Bütçeye Uygun Sigorta” mottomuzdan yola çıkarak 7 yılda 10.000’den fazla mutlu müşterimize ulaştık ve daha niceleri için uzman ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Biz

İK

İletişim

Bizi Takip Edin

Edit Template

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

En uygun fiyatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı almak için hemen teklif alabilirsiniz.

Size en hızlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatını vermek için buradayım.

Sigorta Birimi'yle Geleceğe Güvenle Yürüyün

tolga soydan
tolga soydan
2017 yılından beri kasko, sigorta ve tamamlayıcı sağlık sigorta poliçelerimin hizmetini aldığım aracı kurum... Süleyman beye, Saime Hanıma ve işlemlerimde düzenli yardımcı olan Resul beye ilgi ve destekleri için teşekkür ederim.
Merve Boztepe
Merve Boztepe
Her yıl memnun kalarak sigortamı yeniliyorum. Her konuda elinden gelen yardım ve desteği sağlamaya özen gösteriyorlar. Zeynep Hanım ve Seda Hanımın ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum.
m s
m s
Güler hanima teşekkür ediyorum..her konuda yardımcı oldu ve çok ilgilendi.."Allianz danışmanları surekli izinli ve ilgisiz" Sigorta Birimi ve Güler hanim ile yenileme işlemlerimi sorunsuz yaptırdım..tekrar çok teşekkür ediyorum.
Yakup Pehlivanli
Yakup Pehlivanli
Uzun zamandır Sigorta ve Kasko işlemlerimi gerçekleştirdiğim bu firmadan oldukça memnunum. İlgi ve nezaketlerinin yanında, size en korunaklı ve hesaplı teklifi bulup yapıyorlar. İlgilerinden dolayı Resul Kardeşime teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.
ÖZLEM ABAY
ÖZLEM ABAY
Geçen senede bu sigorta ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Bana yardımcı olan Berçem hanıma çok teşekkür ediyorum, her zaman yardımcı olmaya çalışan, tatlı dili ve çözüm üreten bir insan. Berçem hanım sayesinde kendimi bu ailenin bir parçası olarak hissetim.
Betül Şenol
Betül Şenol
Sigorta birimi ofisine instagramda denk geldim. İyi ki de karşıma çıkmış sigorta yaptırmak konusunda eşim aşırı dikkatli davranıyordu bunların hepsini Berçem hanım çok güzel bir şekilde anlattı. Berçem hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim yaptırmadan önce eşimin o kadar sorusuna her seferinde aydınlatıcı bir şekilde cevap verdi güleryüzü ve samimiyeti sayesinde çalışmaya başladık bundan sonra da sigorta ile ilgili işlerimizde tek adresimiz Sigorta birimi ofisi ve Berçem hanım 🥰
Serkan Uslu
Serkan Uslu
Başta Aydın Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaları ve işlerini titizlikle yapmaları gerçekten takdire şayan. Başarılarının devamını diliyorum.
Mehmet Kocaer
Mehmet Kocaer
Zorunlu trafik sigortasını Resul Bey aracılığı ile çok kolay bir şekilde hallettim. Inşaallah gerek kalmaz ama aynı ilgi ve alaka yıl boyu devam eder. İlk defa işlem yaptırdığım için çok eleştiri yapamıyorum.

532 müşteri değerlendirmesi, satış ve satış sonrası hizmetleri içeren bir kapsamı kucaklamaktadır
Güncelleme: Aralık 2023

En Uygun Fiyatlarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırın;

Anlaşmalı Özel Hastanelerde Fark Ödemeyin Doktor Muayeneleri, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme ve Tanı yöntemleri, İleri Tanı Yöntemleri sadece 15 TL katkı ücreti ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

Özel Hastanelerde Fark Vermeyin

Anlaşmalı Özel Hastanelerde; Doktor Muayenelerine, Laboratuvar Hizmetlerine, Görüntüleme ve Tanı Yöntemlerine, İleri Tanı Yöntemlerine sadece 15 TL katkı ücreti ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

Anlaşmalı 500’ü Geçkin Özel Hastaneden Faydalanın

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, Türkiye genelinde 500’ü geçkin (Medicana Hastaneleri, Medicalpark Hastaneleri, Medisis Hastanesi, vb) Özel Hastanelerde ek ücret vermeden tedavi olun.

Vergi Avantajı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda devlet desteği bulunmaktadır. SGK çalışanlar ve Memurlar toplam tutardan en az %15 en fazla %35 vergi iadesi alacaktır. Şirket sahipleri ise sağlık sigortasını direkt vergi gideri olarak kullanabilirler.

Ayakta Tedavi Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında ayakta 10 muayene hakkı olup, yatarak tedavi teminatı limitsizdir.

Oda Ücreti ve Refakatçi Giderleri

Hastanedeki yatışınız süresince oda masraflarınız ve refakatçi giderleriniz sınırsız olarak sağlık sigortanız tarafından karşılanmaktadır.

Taksitli Ödeme İmkanı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı vade farksız 9 taksitle ödeyebilirsiniz.

Diğer Avantajlar

Ücretsiz danışma hizmetimizden faydalanmak için 0850 305 50 90 arayabilirsiniz.

Testlere ve tetkiklere de ücret ödemeden muayene olma kolaylığı.

Sadece 15 TL katkı parası ödeyerek tedavi olun

500’ü geçgin anlaşmalı özel hastane seçenekleriyle

WhatsApp üzerinden hızlı teklif alma kolaylığı

Vade farksız taksit imkanlarıyla ödeme kolaylığı

Bütçenize uygun fiyatlarla sağlık poliçesi sahibi olun

KAMPANYALARIMIZ

Sola Kaydırarak kampanyalarımızı görüntüleyin

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

En uygun fiyatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı almak için hemen teklif alabilirsiniz.
Teklif Al

Diğer Ürünlerimiz