Teklif Al
Hemen Bize Ulaş!

08503055090

Teklif Al

Sağlık Sigortası

Araç Sigortası

Konut Sigortası

Kurumsal Sigortalar

Diğer Sigortalar

Sigorta Birimi

“Her Bütçeye Uygun Sigorta” mottomuzdan yola çıkarak 7 yılda 10.000’den fazla mutlu müşterimize ulaştık ve daha niceleri için uzman ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Biz

İK

İletişim

Bizi Takip Edin

Edit Template

KASKO SİGORTASI

En uygun fiyatlı Kasko Sigortası’nı almak için hemen teklif alabilirsiniz.

Size en hızlı KASKO SİGORTASI fiyatını vermek için buradayım.

Sigorta Birimi'yle Geleceğe Güvenle Yürüyün

tolga soydan
tolga soydan
2017 yılından beri kasko, sigorta ve tamamlayıcı sağlık sigorta poliçelerimin hizmetini aldığım aracı kurum... Süleyman beye, Saime Hanıma ve işlemlerimde düzenli yardımcı olan Resul beye ilgi ve destekleri için teşekkür ederim.
Merve Boztepe
Merve Boztepe
Her yıl memnun kalarak sigortamı yeniliyorum. Her konuda elinden gelen yardım ve desteği sağlamaya özen gösteriyorlar. Zeynep Hanım ve Seda Hanımın ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum.
m s
m s
Güler hanima teşekkür ediyorum..her konuda yardımcı oldu ve çok ilgilendi.."Allianz danışmanları surekli izinli ve ilgisiz" Sigorta Birimi ve Güler hanim ile yenileme işlemlerimi sorunsuz yaptırdım..tekrar çok teşekkür ediyorum.
Yakup Pehlivanli
Yakup Pehlivanli
Uzun zamandır Sigorta ve Kasko işlemlerimi gerçekleştirdiğim bu firmadan oldukça memnunum. İlgi ve nezaketlerinin yanında, size en korunaklı ve hesaplı teklifi bulup yapıyorlar. İlgilerinden dolayı Resul Kardeşime teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.
ÖZLEM ABAY
ÖZLEM ABAY
Geçen senede bu sigorta ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Bana yardımcı olan Berçem hanıma çok teşekkür ediyorum, her zaman yardımcı olmaya çalışan, tatlı dili ve çözüm üreten bir insan. Berçem hanım sayesinde kendimi bu ailenin bir parçası olarak hissetim.
Betül Şenol
Betül Şenol
Sigorta birimi ofisine instagramda denk geldim. İyi ki de karşıma çıkmış sigorta yaptırmak konusunda eşim aşırı dikkatli davranıyordu bunların hepsini Berçem hanım çok güzel bir şekilde anlattı. Berçem hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim yaptırmadan önce eşimin o kadar sorusuna her seferinde aydınlatıcı bir şekilde cevap verdi güleryüzü ve samimiyeti sayesinde çalışmaya başladık bundan sonra da sigorta ile ilgili işlerimizde tek adresimiz Sigorta birimi ofisi ve Berçem hanım 🥰
Serkan Uslu
Serkan Uslu
Başta Aydın Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaları ve işlerini titizlikle yapmaları gerçekten takdire şayan. Başarılarının devamını diliyorum.
Mehmet Kocaer
Mehmet Kocaer
Zorunlu trafik sigortasını Resul Bey aracılığı ile çok kolay bir şekilde hallettim. Inşaallah gerek kalmaz ama aynı ilgi ve alaka yıl boyu devam eder. İlk defa işlem yaptırdığım için çok eleştiri yapamıyorum.

532 müşteri değerlendirmesi, satış ve satış sonrası hizmetleri içeren bir kapsamı kucaklamaktadır
Güncelleme: Aralık 2023

Videoyu Oynat

En uygun ve kapsamlı Kasko Sigortası’yla karşınızdayız.

Kasko Sigortası ile herhangi bir hasar durumunda hem kendi aracınıza hemde karşı araç ve araçtaki şahıslara yönelik vereceğiniz zararları (ölüm ve sürekli sakatlık durumlarında manevi tazminat hakkı) daha önceden belirlenen limitler dahilinde karşılanır.

Doğal Afet

Aniden yağmur mu bastırdı. Dolumu yağacak. Bu tip riskleri kaskonuzla güvence altına alabilirsiniz.

Artan Mali Mesuliyet

Yüksel tutarlı bir kazaya mı karıştın. Bütün suç sende mi. Herkesin canı sağ olsun yeter. Artan Mali Mesuliyet teminatı ile üçüncü şahıslara verdiğiniz hasar tutarlarını daha önceden belirlediğiniz tutarlar kadar karşılanmaktadır.

Hasarsızlık Koruması

Uzun süredir kaskonuz var. Ama bir kazanızda bütün hasarsızlığınız silindi mi? Dert etmeyin hasarsızlık koruması sayesinde indirimleriniz koruma altında kalıcaktır.

7/24 Yol Yardım

Yüksel tutarlı bir kazaya mı karıştın. Bütün suç sende mi. Herkesin canı sağ olsun yeter. Artan Mali Mesuliyet teminatı ile üçüncü şahıslara verdiğiniz hasar tutarlarını daha önceden belirlediğiniz tutarlar kadar karşılanmaktadır.

Diğer Avantajlar

Ücretsiz danışma hizmetimizden faydalanmak için 0850 305 50 90 arayabilirsiniz.

İkame Araç

Hırsızlık Paketi

Çekici Hizmeti

Oto-cam & Anahtar Kaybı

Mini Onarım Hizmeti

Hasarsızlık Koruma İndirimi

KAMPANYALARIMIZ

Sola Kaydırarak kampanyalarımızı görüntüleyin

KASKO SİGORTASI

En uygun fiyatlı Kasko Sigortası’nı almak için hemen teklif alabilirsiniz.
Teklif Al

Diğer Ürünlerimiz