Teklif Al
Hemen Bize Ulaş!

08503055090

Teklif Al

Sağlık Sigortası

Araç Sigortası

Konut Sigortası

Kurumsal Sigortalar

Diğer Sigortalar

Sigorta Birimi

“Her Bütçeye Uygun Sigorta” mottomuzdan yola çıkarak 7 yılda 10.000’den fazla mutlu müşterimize ulaştık ve daha niceleri için uzman ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Biz

İK

İletişim

Bizi Takip Edin

Edit Template

Doğum Sigortası

En uygun fiyatlı Doğum Sigortası’nı almak için hemen teklif alabilirsiniz.

Size en hızlı Doğum Sigortası fiyatını vermek için buradayım.

Sigorta Birimi'yle Geleceğe Güvenle Yürüyün

tolga soydan
tolga soydan
2017 yılından beri kasko, sigorta ve tamamlayıcı sağlık sigorta poliçelerimin hizmetini aldığım aracı kurum... Süleyman beye, Saime Hanıma ve işlemlerimde düzenli yardımcı olan Resul beye ilgi ve destekleri için teşekkür ederim.
Merve Boztepe
Merve Boztepe
Her yıl memnun kalarak sigortamı yeniliyorum. Her konuda elinden gelen yardım ve desteği sağlamaya özen gösteriyorlar. Zeynep Hanım ve Seda Hanımın ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum.
m s
m s
Güler hanima teşekkür ediyorum..her konuda yardımcı oldu ve çok ilgilendi.."Allianz danışmanları surekli izinli ve ilgisiz" Sigorta Birimi ve Güler hanim ile yenileme işlemlerimi sorunsuz yaptırdım..tekrar çok teşekkür ediyorum.
Yakup Pehlivanli
Yakup Pehlivanli
Uzun zamandır Sigorta ve Kasko işlemlerimi gerçekleştirdiğim bu firmadan oldukça memnunum. İlgi ve nezaketlerinin yanında, size en korunaklı ve hesaplı teklifi bulup yapıyorlar. İlgilerinden dolayı Resul Kardeşime teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.
ÖZLEM ABAY
ÖZLEM ABAY
Geçen senede bu sigorta ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Bana yardımcı olan Berçem hanıma çok teşekkür ediyorum, her zaman yardımcı olmaya çalışan, tatlı dili ve çözüm üreten bir insan. Berçem hanım sayesinde kendimi bu ailenin bir parçası olarak hissetim.
Betül Şenol
Betül Şenol
Sigorta birimi ofisine instagramda denk geldim. İyi ki de karşıma çıkmış sigorta yaptırmak konusunda eşim aşırı dikkatli davranıyordu bunların hepsini Berçem hanım çok güzel bir şekilde anlattı. Berçem hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim yaptırmadan önce eşimin o kadar sorusuna her seferinde aydınlatıcı bir şekilde cevap verdi güleryüzü ve samimiyeti sayesinde çalışmaya başladık bundan sonra da sigorta ile ilgili işlerimizde tek adresimiz Sigorta birimi ofisi ve Berçem hanım 🥰
Serkan Uslu
Serkan Uslu
Başta Aydın Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaları ve işlerini titizlikle yapmaları gerçekten takdire şayan. Başarılarının devamını diliyorum.
Mehmet Kocaer
Mehmet Kocaer
Zorunlu trafik sigortasını Resul Bey aracılığı ile çok kolay bir şekilde hallettim. Inşaallah gerek kalmaz ama aynı ilgi ve alaka yıl boyu devam eder. İlk defa işlem yaptırdığım için çok eleştiri yapamıyorum.

532 müşteri değerlendirmesi, satış ve satış sonrası hizmetleri içeren bir kapsamı kucaklamaktadır
Güncelleme: Aralık 2023

Hamilelik Süresi İçinde Satın Alabileceğiniz İLK VE TEK Sigorta Poliçesi

Gebelik süreci başladıktan sonra bekleme süresi olmadan doğum sigortasına sahip olabilirsiniz.

Gebelikte Yapılan Test Ücretleri

Gebelik süresinde istenilen ilk gebelik kan testleri, ikili tarama ve üçlü tarama testi, şeker yüklemesi, amniyosentez, NTS vb. testler karşılanmaktadır.

Doktor ve Hastane Tercihinizi Dilediğiniz Gibi Yapın

Anlaşmalı olduğumuz hastaneler ver doktorlar içerisinden dilediğiniz gibi doktor seçimi ve değişikliği yapabilirsiniz.

Bütçenizi Daraltmayacak Fiyatlar İle

Doğum sigortasının tercih etmeniz durumunda yalnız 15 TL katkı payı ile bütün test ve tahlillerini yaptırabilirsiniz.

Oda Ücreti ve Refakatci Giderleri

Normal doğumda 1 gün sezeryan doğumda 2 gün olmak üzere oda masraflarınız ve refakatçi giderleriniz sınırsız olarak taramızca karşılanmaktadır.

Avantajlı Doğum Paketleri

Gebelik süreci içerisinde yaptırmanız gereken doktor muayenesi, bütün test ve tahliller ile beraber normal doğum, epidural normal doğum ve sezeryan doğum masraflarınız karşılanır.

Vergi Avantajı

Doğum Sigortası’nda devlet desteği bulunmaktadır. SGK çalışanlar ve Memurlar toplam tutardan en az %15 en fazla %35 vergi iadesi alacaktır. Şirket sahipleri ise sağlık sigortasını direkt vergi gideri olarak kullanabilirler.

Diğer Avantajlar

Ücretsiz danışma hizmetimizden faydalanmak için 0850 305 50 90 arayabilirsiniz.

Gebelik Tetkik ve Testleri

8 Adet Doktor Muayenesi

9 Taksit Ödeme Kolaylığı

Normal ve Sezeryan Doğum

Oda ücreti ve Refakatçi dahil

%15 – %30 arası Vergi Avantajı

KAMPANYALARIMIZ

Sola Kaydırarak kampanyalarımızı görüntüleyin

Doğum Sigortası

En uygun fiyatlı Doğum Sigortası’nı almak için hemen teklif alabilirsiniz.
Teklif Al

Diğer Ürünlerimiz