Teklif Al
Hemen Bize Ulaş!

08503055090

Teklif Al

Sağlık Sigortası

Araç Sigortası

Konut Sigortası

Kurumsal Sigortalar

Diğer Sigortalar

Sigorta Birimi

“Her Bütçeye Uygun Sigorta” mottomuzdan yola çıkarak 7 yılda 10.000’den fazla mutlu müşterimize ulaştık ve daha niceleri için uzman ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Biz

İK

İletişim

Bizi Takip Edin

Edit Template

Çocuk Özel Sağlık Sigortası

En uygun fiyatlı Çocuk Özel Sağlık Sigortası’nı yaptırmak için hemen teklif alabilirsiniz.

Size en hızlı Çocuk Özel Sağlık Sigortası fiyatını vermek için buradayım.

Sigorta Birimi'yle Geleceğe Güvenle Yürüyün

tolga soydan
tolga soydan
2017 yılından beri kasko, sigorta ve tamamlayıcı sağlık sigorta poliçelerimin hizmetini aldığım aracı kurum... Süleyman beye, Saime Hanıma ve işlemlerimde düzenli yardımcı olan Resul beye ilgi ve destekleri için teşekkür ederim.
Merve Boztepe
Merve Boztepe
Her yıl memnun kalarak sigortamı yeniliyorum. Her konuda elinden gelen yardım ve desteği sağlamaya özen gösteriyorlar. Zeynep Hanım ve Seda Hanımın ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum.
m s
m s
Güler hanima teşekkür ediyorum..her konuda yardımcı oldu ve çok ilgilendi.."Allianz danışmanları surekli izinli ve ilgisiz" Sigorta Birimi ve Güler hanim ile yenileme işlemlerimi sorunsuz yaptırdım..tekrar çok teşekkür ediyorum.
Yakup Pehlivanli
Yakup Pehlivanli
Uzun zamandır Sigorta ve Kasko işlemlerimi gerçekleştirdiğim bu firmadan oldukça memnunum. İlgi ve nezaketlerinin yanında, size en korunaklı ve hesaplı teklifi bulup yapıyorlar. İlgilerinden dolayı Resul Kardeşime teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.
ÖZLEM ABAY
ÖZLEM ABAY
Geçen senede bu sigorta ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Bana yardımcı olan Berçem hanıma çok teşekkür ediyorum, her zaman yardımcı olmaya çalışan, tatlı dili ve çözüm üreten bir insan. Berçem hanım sayesinde kendimi bu ailenin bir parçası olarak hissetim.
Betül Şenol
Betül Şenol
Sigorta birimi ofisine instagramda denk geldim. İyi ki de karşıma çıkmış sigorta yaptırmak konusunda eşim aşırı dikkatli davranıyordu bunların hepsini Berçem hanım çok güzel bir şekilde anlattı. Berçem hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim yaptırmadan önce eşimin o kadar sorusuna her seferinde aydınlatıcı bir şekilde cevap verdi güleryüzü ve samimiyeti sayesinde çalışmaya başladık bundan sonra da sigorta ile ilgili işlerimizde tek adresimiz Sigorta birimi ofisi ve Berçem hanım 🥰
Serkan Uslu
Serkan Uslu
Başta Aydın Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaları ve işlerini titizlikle yapmaları gerçekten takdire şayan. Başarılarının devamını diliyorum.
Mehmet Kocaer
Mehmet Kocaer
Zorunlu trafik sigortasını Resul Bey aracılığı ile çok kolay bir şekilde hallettim. Inşaallah gerek kalmaz ama aynı ilgi ve alaka yıl boyu devam eder. İlk defa işlem yaptırdığım için çok eleştiri yapamıyorum.

532 müşteri değerlendirmesi, satış ve satış sonrası hizmetleri içeren bir kapsamı kucaklamaktadır
Güncelleme: Aralık 2023

Çocuğunuzun Sağlık Giderlerini Düşünmeyin!

Çocuğunuzun tüm sağlık giderlerini karşılayabilen Özel Sağlık Sigortası çözümlerimizle karşınızdayız.

Çocuklara Ebeveynsiz Yapılabilen Sağlık Sigortası

Anne veya babanın aynı poliçede bulunma şartı olmadan sadece çocuğunuz için Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.

Standart aşılar, Rota Virüs ve Menenjit aşısı

Seçeceğiniz Sağlık Sigorta Paketine göre yeni doğan bebeklerde standart aşılar ve devlet tarafından ödenmeyen Rota virüs ve Menenjit aşılarını da karşılanmaktadır.

Özel Muayenehane Ücretleri

Seçeceğiniz pakete göre tüm Türkiye’deki özel muayenesi olan anlaşmalı doktorların muayenehane ücretlerini %100 karşılamaktayız. Anlaşmasız doktorların ise toplam fatura tutarlarının %80’ini karşılamaktayız.

Oda Ücreti ve Refakatçi Giderleri

Çocuğunuzun hastanedeki yatışı süresince oda masraflarınız ve refakatçi giderleriniz sağlık sigortanız tarafından sınırsız olarak karşılanmaktadır.

Vergi Avantajı

Sağlık Sigortası’nda devlet desteği bulunmaktadır. SGK’lı çalışanlar ve Memurlar toplam tutardan en az %15 en fazla %35 vergi iadesi alacaktır.

Ücretsiz İşitme Testi ve Kalça Ultrasonu

Yeni doğan bebeklerde işitme testi ve kalça ultrasonu fark ödenmeden karşılanmaktadır.

Diğer Avantajlar

Ücretsiz danışma hizmetimizden faydalanmak için 0850 305 50 90 arayabilirsiniz.

Limitsiz yatarak tedavi teminatı

Alanında uzman doktor yönlendirmesi

Bebeğinizin İşitme Testi ve Kalça Ultrasonu


Bebeğinizin İlk Kardiyoloji Muayenesi

Yeni Doğan Bebeklerde Alerji Testleri


Ebeveynler İçin Ücretsiz Check-Up


KAMPANYALARIMIZ

Sola Kaydırarak kampanyalarımızı görüntüleyin

Çocuk Özel Sağlık Sigortası

En uygun fiyatlı Çocuk Özel Sağlık Sigortası’nı yaptırmak için hemen teklif alabilirsiniz.
Teklif Al